Logo

2 originalni zvucnici za fiat stilo

Број на оглас: 2512029 | Објавен на: 01.12.2018, 18:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


...

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач