Logo

MERCEDES E250D VO ODLICNA SOSTOJBA

Број на оглас: 2513098 | Објавен на: 23.11.2017, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MERCEES E250D VO ODLICNA SOSTOJBA...redovno servisiranA I sega e smeneto filtri, ulje ...
Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo!!!
Mozna e i zamena za pomalo vozilo do 77kw so vasa ili moja doplata!!!
TELEFON 078-266-677
070-213-622

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran