Logo

SSD

Број на оглас: 2513980 | Објавен на: 30.05.2017, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


120GB KingDian
10х поголема брзина на трансфер на податоци од HDD (харддиск)

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Наталија Д