Logo

profesionallna mashina za bricenje

Број на оглас: 2513988 | Објавен на: 10.12.2017, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Mashinite se mnogu kvalitetni....rabotat i na pollnenje i direktno...

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач