Logo

Plac 1000m2 Konopnica-Stambolici

Број на оглас: 2514096 | Објавен на: 16.06.2017, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац од 1000м2 во село Конопница поточно Стамболици веднаш над главниот пат.
Цена по договор
Драган
078353271

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan