Logo

Плац 2000м2 на конопничка рампа

Број на оглас: 2514106 | Објавен на: 16.06.2017, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац од 2000м2 на конопничка рампа веднаш под магистралниот пат.
Цена по договор
Драган
078353271

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan