Logo

Плац 2500м2 - Црвена нива

Број на оглас: 2514107 | Објавен на: 16.06.2017, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац 2500м2 во Црвена нива во близина на манастирот св.Јоаким Осоговски.
Цена по договор.
Драган
078353271

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan