Logo

Cauri na zaden trap za fiat tipo-tempra

Број на оглас: 2514495 | Објавен на: 17.10.2018, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam novi cauri za zaden trap za fiat tipo -tempra, zemeni po greska, moze i zamena za dve novi gumi 175/65/14

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 boko_records

Потврден огласувач