Logo

Se prodava kuka vo Tetovo

Број на оглас: 2514585 | Објавен на: 19.04.2019, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 220 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: Boris Kidric 52

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во центарот на Тетово (во близина на Пунто Верде).
За повеќе информации обратете се на телефон 070/259-931 Драган

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Violeta

Потврден огласувач