Logo

TOTALNA RASPRODAZBA NA VIDEO NADZOR KAMERI !!

Број на оглас: 2516521 | Објавен на: 21.08.2017, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 199 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


KAMERA MARKET
PROMOCIJA !! naj noviot model na video nadzor kameri FULL HD

Голем избор на HD видео камери во зависност од вашите желби и потреби кои се за внатрешна и надворешна употреба, со квалитетна HD слика и инфраред осветлување за ноќно гледање.
Вклучена е и можност за следење во живо и прегледување на снимките преку мобилен телефон или компјутер во било кое време.
Ние ви нудиме опрема со Висок Квалитет за оптимална заштита и високи стандарди на македонскиот пазар.

*Пaкeтoт Сoдржи
- 4 Камери за Видео Надзор
- AHD DVR co 4 Канaли
- Aдaптop
*cenna 199* PROMOCIJA do 30.12.2017
CONTACT : 071 337 859

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 kameramarket