Logo

Montaza servis i cistenje na site vidovi klimi

Број на оглас: 2517445 | Објавен на: 07.07.2018, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


-Montaza na site vidovi klima uredi
-Hemisko cistenje antibakterisko
-Servisiranje i popravka kako i dopolnuvanje freon
-demontaza na site vidovi klimi
-popravka i servis na ventilacija
-prodazba na klimi:
HITACHI
HISENSE
GREE
MIDEA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Saso