Logo

Plac vo selo German 2000m2

Број на оглас: 2517781 | Објавен на: 08.08.2017, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 2000 м2 - идеална половина од плац од 4000м2 во с. Герман, Општина Ранковце, на планина Герман, на надморска височина од 1300м. Самиот плац е означен точно на мапата. Плацот е со имотен лист.

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач