Logo

Max Pegla nova

Број на оглас: 2517783 | Објавен на: 16.05.2018, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova pegla max

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 mgb

Потврден огласувач