Logo

Kosei 18

Број на оглас: 2518155 | Објавен на: 07.09.2018, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandasi kosse 18so 5strafovi si skoro novi gumi so pominato samo 2000km

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 boris

Потврден огласувач