Logo

Крчење+ генерално чистење+ хемиско чистење тапациран мебел

Број на оглас: 2518634 | Објавен на: 24.04.2018, 15:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Фирмата БЕЛ ЛОТОС-СЕРВИС ви нуди
Професионално кречење со наша боја (бела) ѓенерално чистење од страна на професионална екипа со наши крпи средства и реквизити после кречење гратис хемиско чистење на целиот мебел
цените се дадени по подна поворшина
пр; стан од 60м2 10.800ден

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 БЕЛ ЛОТОС-СЕРВИС

Потврден огласувач