Logo

Kilometraza za Volvo

Број на оглас: 2518694 | Објавен на: 06.09.2017, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kilometrazata e ispravna
Vo dobra sostojba
Cena odlicna!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач