Logo

Kitara shitet - Se prodava gitara.

Број на оглас: 2519514 | Објавен на: 05.06.2017, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Westwood Guitar - koristena, kako nova.
E perdorur ne gjendje te mire.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 RK