Logo

Prodavam malku koristeni dusecu

Број на оглас: 2519611 | Објавен на: 18.05.2019, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malku koristeni duseci 190/90 cena 1500den eden

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач