1 / 1
prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice
100.000 €
11.08.2022 10:24

Аеродром / Скопје

Број на соби: 3
Квадратура: 56 m²
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Дворна површина: 300k00 €
Категорија: Недвижности / Куќи / Вили
Вид на оглас: Се продава
Барака 56 кв. Дворно место 240 кв. Имотен лист 1307 к.о кисела вода 2и со маркица за градење, Цена 100 000евра не е фиксна. Контакт телефон или тел 070785601

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

blagoja
van gog 6 b
Потврден огласувач
070785601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам