Logo

Се продава куќа близу болница

Број на оглас: 2520979 | Објавен на: 22.08.2019, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4,5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: 13-ta broj 3

Цена: 20.000 €
22.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


за повеќе информации јавете се на телефонскиот број 075-565-910 адресата се наоѓа во близина психомедика

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  dragan

Потврден огласувач