Logo

Valjci

Број на оглас: 2521243 | Објавен на: 12.04.2018, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 hromirani valjci dva crni i dva gumirani so rukavci i lezista so lageri od dvete strani

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 mile janjic

Потврден огласувач