Logo

Rezervoar

Број на оглас: 2521254 | Објавен на: 12.01.2018, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava rezervoar za nafta a moze i za drugi potrebi zafatnina 2000 lit. Metalen socuvan.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 mile janjic

Потврден огласувач