Logo

Golf

Број на оглас: 2521740 | Објавен на: 11.10.2018, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Менувачи

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Menjac,turbo i od golf 3 inf na ovoj tel ne na dolniot 070 264 234

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач