Logo

aparat zavaruvanje cauri inox bakar i dr

Број на оглас: 2521798 | Објавен на: 08.12.2018, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


caurki
dizni 1.0
keramika
komplet 8e
burgii vo pogolem broj 8e
079248948‬ ‭🇲🇰ili viber 00393203838714 🇮🇹

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач