1 / 1
плац во центарот на македонска каменица
1 €
08.06.2017 11:15

Македонска Каменица / Делчево

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежен плац во центарот на Македонска Каменица од 300м2 .Локација стара пекара

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kliment
Потврден огласувач
071240405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам