Logo

susara,сушара за овошје и зеленчук

Број на оглас: 2523388 | Објавен на: 02.05.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


елементи за тунелска сушара 16 метри долга исправна комплет со два бренери,комплет мотори,инсталација ,колички и дрврни леси ...треба да се демонтира ,,можи да се види во секое време..цена по договор
има и машина за грубо миење на зеленчук комплет со секач -чекичар

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  IP

Потврден огласувач