Logo

Изработка на професионални тревници !!

Број на оглас: 2523473 | Објавен на: 23.11.2020, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионална изработка на тревници поставвување на ивичњаци, декорација со украсен камен, засадување на украсни дрва. Цена по договор.Вршиме ископ со мини багер, фрлање на отпад и др.
За повеќе информации јаветесе на број:075 332 465 и 078 693 933

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач