Logo

Kuka vo Negotino

Број на оглас: 2523756 | Објавен на: 09.06.2017, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 130 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Запад

Адреса: Nikola Petrov 13

Цена: 27.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Nad Galmedikos, izleguva na dve ulici.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Nikola