Logo

Машини за златари

Број на оглас: 2523906 | Објавен на: 09.06.2017, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат:
-забарско машинче
-машина за полирање
-бренер со два пламени
-гуми за восочни модели
-восочни модели готови

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Toma