Logo

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 VO DELOVI

Број на оглас: 2524711 | Објавен на: 16.05.2019, 04:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


motor limarija stakla podvozje

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Sreten

Потврден огласувач