Logo

Се продава НИВА во с. Доброшане - Куманово / NIVA

Број на оглас: 2524819 | Објавен на: 11.05.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1360 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава НИВА / ПЛАЦ во с. Доброшане - Куманово.

Локација: спроти црква.

До нивата има ПАТ, има СТРУЈА.

Цена: 20 евра / метар квадратен

Контакт: 075 / 290 - 073 Трајче
076 / 850 - 139 Милан

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Оглас