Logo

IZDAVAM OPREMEN STAN-VINICA

Број на оглас: 2524943 | Објавен на: 27.02.2019, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 90 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Година на градба: 2017

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: Тераса + 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Gjorgi Dimitrov 4 Vinica

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


FOR RENT-VINICA
Izdavam EXTRA OPREMEN STAN VO VINICA!
Karakteristiki na stanot:
1.Stanot e vo privatna kuka
2.Mnogu tivka lokacija za ziveenje
3.Sopstven vlez, terasa, dvorno mesto i trevnik
4.Celiot stan e opremen so nov mebel
5.Dve spalni sobi,kujna,kupatilo,dneven prestoj
6.Parking mesto vo Garaza tvrda gradba+parking mesto pred vlez
Inf.na e-mail: ristovborce@hotmail.com i na tel. 070 518 222

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач