Logo

renault espace

Број на оглас: 2525303 | Објавен на: 19.10.2018, 20:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Grand Espace

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


za poveke inf na tel najubavo.cenata e fiksna

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 crni

Потврден огласувач