Logo

Polnenje i repariranje na novite toneri za HP M227(CF230)

Број на оглас: 2525780 | Објавен на: 29.11.2018, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


Polnenje na novite toneri za novite printeri HP M203 i M227 CF230 ili oznaka 30 , vrsime polnenje i repariranje na novite toneri .
Kontakt
David
075 655 156
078 805 163

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач