Logo

Детски колички

Број на оглас: 2527185 | Објавен на: 20.04.2018, 08:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Продавам многу зачувана скоро нова детска количка во одлична состојба. Малце е користена и е многу зачувана што се гледа од сликите. Не е скината, крпена нема флеки како нова. Остана уште розевата. Цена 1500 ден

Фиксна цена!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Dean

Потврден огласувач