Logo

Samsung S7 Edge

Број на оглас: 2527868 | Објавен на: 13.06.2017, 03:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S7 Edge

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 449 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam S7 Edge maksimalno socuvan!

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 XXX