Logo

Станови за продажба

Број на оглас: 2527952 | Објавен на: 19.03.2018, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 59 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Стан 59м2 со 2 спални со имотен лист во завршна фаза на ул. Виктор Иго (стара рампа),Со станот оди гратис клима инвертер, висока класа блиндор и масивни внатрешни врати, прозорци со трослојни термопани нискоемисиони и 4 сезони стакла од Guardian, квалитетна санитарија, дабов паркет. Повеќе информации на 075/426-244 Проспера

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Проспера ДОО

Потврден огласувач