Logo

kuka

Број на оглас: 2528196 | Објавен на: 07.06.2018, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: BABA ANA TASHEVA BR.4

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


do poranesen restoran DRAGI UTKIN,na vlezot vo Negotino.cena po dogovor.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 zorica