Logo

Shporet elektricen

Број на оглас: 2528259 | Објавен на: 14.11.2018, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Elektricen Shporet, socuvan i se raboti perfektno.

Barajte me na tel ili viber: 071-941-139

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач