Logo

MOTOKULTIVTOR BELINI-75

Број на оглас: 2528653 | Објавен на: 15.03.2019, 07:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 19.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


АГРОТЕХНИК ИСТОК ШТИП
Повеќе информаци можете да добите на телефон 071367690,077823092

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП (претпријатие)

Потврден огласувач