Logo

SAMO ZA MERAKLII

Број на оглас: 2529871 | Објавен на: 14.08.2020, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Plac od 3400m2 na rekata Treska vo s. Dolni Manastirec, izmisleno za biznis so Kamp Prikolki. Placot e cel vo suma.Cena po dogovor.
070 248 117 Toni

Огласи од: tonci

tonci

Скопје

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 tonci

Потврден огласувач