Logo

КАДИЧКА ЗА БАЊАЊЕ

Број на оглас: 2530219 | Објавен на: 21.05.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Се пордава кадичка анатомска за бањање на бебиња. Истата е на висина околу 87 см така да немора да се наведнувате. Се состои од 2 дела ногарки со кадичка. Кадичката има сопствен одвод со црево. тел за контакт 070/595-440

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 vanja

Потврден огласувач