Logo

Grcki mesingani lusteri

Број на оглас: 2530458 | Објавен на: 15.06.2017, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat grcki mesingani lusteri vo ispravna sostojba. Cena po dogovor

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач