Logo

ПРОДАВАМ: Алуминиумски бандажи - AMG,15-ки 5*112

Број на оглас: 2530993 | Објавен на: 14.04.2018, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам:3 алуминиумски бандажи AMG,за Мерцедес,15-ки 5*112,со солидни гуми.Цена:6000 денари.Бандажите можат да се видат во секое време.Доколку пак некој има да продава,купувам ист ваков бандаж како на фотографијава(се разбира во исправна состојба),понудете.

 Сашко