Logo

Прекрасна Авон алка

Број на оглас: 2531536 | Објавен на: 16.07.2017, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Златен накит / Бразлетни/Белегзии

Вид на оглас: Се продава


Прекрасна Авон алка, со финиш на старо злато, украсен со орнаменти и со виолетов камен/камчиња. Нова, неносена.

Накитот на Авон е хипоалергенски и не содржи никел.
Повеќе на:
http://mojagarderoba.mk/forums/topics/42580/avon-nakit-i-chasovnici

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Nataly

Потврден огласувач