Logo

VW CC

Број на оглас: 2531847 | Објавен на: 20.09.2017, 01:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: CC

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 20.001 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupen od porche makedonija. Pominati 80 000km ..

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач