Logo

КОТЕЛ ЗА ПАРНО

Број на оглас: 2532174 | Објавен на: 18.08.2018, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 21.000 МКД
22.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


КОМПЛЕТ ПАРНО НА НАФТА (KOTEL I PLAMENIK ) СО ЕКСПАНЗИОНА .

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач