Logo

ОРГАНСКИ МЕД ORGANSKI MED

Број на оглас: 2532233 | Објавен на: 28.11.2017, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам органски ливади и шумски мед од околијата на с.Кованци Гевгелиско
Цената е 350 мкд за 1 кг. мед во канта или пакувано во тегли.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач