Logo

Se prodava BMW

Број на оглас: 2532280 | Објавен на: 20.09.2018, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 5.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW во одлична состојба. Платени се сите давачки до регистрација Tel 078/232-687 Стевче.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ana

Потврден огласувач