Logo

FIAT PUNTO 1.2 44kw VAN KLIMA 2008 NEUVEZUVANO

Број на оглас: 2532879 | Објавен на: 18.03.2019, 07:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 11 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Neuvezuvano 51000km tovarno redoven servis socuvano novi gumi,realni kilometri.


 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач